تخصصی ترین آتلیه بارداری در کرج

مبنای کار عکاسی هیراد بر عکاسی بارداری و کودک بنیان شده است. ما با تسلط به شیوه های عکاسی و تکنیک های آن تا به امروز توانسته ایم گام هایی در عکاسی بارداری ایرانی برداشته و رضایت بسیاری از خانواده های محترم را جلب کنیم. دکورهای متنوع و کار مبتنی بر اصول کلاسیک و به دور از زرق و برق های فتوشاپی آن چیزی است که ما رعایت می کنیم. تیم حرفه ای ما مد نظر دارد که مادر و کودک چه رفتارهایی را می پسندد و می دانیم که چگونه با او دوست شویم. ابزارهای حرفه ای در آتلیه هیراد کمک شایانی به چنین اهدافی می کنند و ما در کنار شما بهترین لحظات را ثبت خواهیم کرد.ما در مجموعه هیراد تخصصی ترین آتلیه بارداری در کرج می باشد جهت رزرو نوبت در تخصصی ترین آتلیه بارداری در کرج با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.
 
برای رزرو وقت ، می توانیدبا یکی از شماره ها تماس حاصل فرمایید 
  09125658645     |    02634203981
گالری آتلیه بارداری
تخصصی ترین آتلیه بارداری در کرج  

ویژگی های آتلیه بارداری

  • مادران باردار در این دوران شیرین خصوصیات و ویژگی های متفاوتی را از لحاظ جسمی و روحی تجربه می کنند. کادر آتلیه هامون با در نظر گرفتن این ویژگی ها و تجربه ای که طی چندین سال در زمینه عکس بارداری کسب کرده اند به مادران باردار کمک می کنند تا با آرامش و فراق بال بیشتری به عکسبرداری بپردازند. مطمئنا چنین مهارتی در ارتباط با مادران باردار در عکس ها نیز تاثیر مثبت به سزایی خواهد گذاشت.
  • با تغییر سایزی که مادران در این دوران دارند متاسفانه لباس های زیبایشان برایشان سایز نمی شود و برای تهیه عکس های بارداری نیازمند تهیه لباس مناسب بارداری خواهند بود. آتلیه هیراد با در اختیار داشتن بیش از ۲۰ دست لباس بارداری بال فرشته و تاج های گل توانسته است پکیج کاملا بی نقصی از لوازم مورد نیاز مادران برای عکس های بارداری را فراهم نماید. این لباس ها که با وسواس بسیار زیادی از اقصی نقاط دنیا تهیه شده اند دارای تنوعی زیادی هستند که باعث خواهد شد هر مادری با هر سلیقه و سایزی بتواند از چندین لباس از این مجموعه استفاده نماید.آتلیه بارداری هیراد تخصصی ترین آتلیه بارداری در کرج
  • تحویل عکس های آتلیه در موعد مقرر انجام می شود تا مادران باردار قادر باشند قبل از زایمان عکس هایشان را در اختیار داشته باشند و در صورت تمایل فایل ریسایز شده عکس هایشان را پس از تحویل در اینستاگرام تلگرام و یا فیسبوک به اشتراک بگذارند و این لحظات شیرین را با دوستان سهیم شوند.آتلیه بارداری هیراد تخصصی ترین آتلیه بارداری در کرج
  • یکی از ویژگی های منحص بفرد آتلیه هیراد در زمینه عکس بارداری نقاشی رو شکم مادر باردار است. شما می توانید هماهنگی لازم را در این خصوص در زمان تعیین وقت انجام دهید تا عکس هایی فانتزی با نقاشی هایی فانتزی را بر روی شکم تجربه کنید. برای این منظور سعی کنید حتما نیم ساعت زودتر در آتلیه حاضر باشید.

بهترین زمان برای عکاسی بارداری

بهتر است خانمهای باردار، عکاسی بارداری خود را به 3 ماهه سوم بارداری موکول کنند؛ زیرا در ماه های اول بارداری، بدن مادر چندان با شرایط بارداری سازگار نیست و از نظر جسمی و روانی، آمادگی زیادی ندارد. به علاوه شکم مادر در این دوران، به اندازه کافی بزرگ نشده است و باردار بودن او چنان واضح نیست. شما می توانید از اواخر ماه هفتم، برای گرفتن عکسهای بارداری خود برنامه ریزی کنید. اگر بارداری خود را بر حسب تعداد هفته حساب می کنید، از هفته 30 تا هفته 36 بارداری، بهترین زمان برای عکاسی بارداری است. در این زمان، شکم مادر به خوبی بزرگ شده است و شکل گرد و زیبایی دارد. هم چنین از سختی های اوایل بارداری هم خبری نیست و مادر می تواند بدون نگرانی از وضعیت سلامتی اش، به آتلیه برود.

بعضی از مادران باردار دوست دارند که موهای خود را رنگ کنند و سپس به آتلیه و یا باغ بروند؛ اگر شما هم جزو این افراد هستید، باید در هفته سی و پنجم و سی و ششم به آتلیه بارداری بروید؛ زیرا در ماه آخر برای رنگ کردن موهای خود مجاز هستید.
 
تخصصی ترین آتلیه بارداری در کرج
 

هزینه آتلیه بارداری در کرج

برای دریافت هزینه آتلیه بارداری با ما در آتلیه بارداری هیراد تماس حاصل نمایید. ما بهترین عکس های بارداری را برای شما به یادگار می نهیم. بهترین ها شایسته ی شماست....