عکاسی از کودک نوپا در کرج

عکاسی از کودک یکی از سخت ترین نوع های عکاسی است زیرا کودک دارای انرژی و فعالیت زیاد هستند و اکثرا از یک جا نشینی و گرفتن مدل های خسته کننده بیزارند همین امر عکاسی از کودک نوپا که تازه راه رفتن را آموخته و میخواهد دنیای اطراف خود را کشف کند بسیار سخت بوده و نیازمند صبر و حوصله فروان است. ما در مجموعه آتلیه هیراد به عکاسی از کودک نوپا در کرج می پردازیم. برای عکاسی از کودک نوپای خود به ما در آتلیه هیراد اعتماد کنید تا با صبر و حوصله ی عکاسی عکاسان مجرب و کار آزمده ما بهترین عکس ها را از کودک نوپای دلبند شما ثبت کنیم. جهت دریافت نوبت عکاسی از کودک نوپا در کرج با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.بهترین آتلیه کودک در کرج آتلیه هیراد.

 
09125658645   |   02634203981

عکاسی از کودک نوپا در کرج

 
 

عکاسی از کودک نوپا

کودک نوپا یکی از پر جنب و جوش ترین موجودات روی کره زمین است که دائم در حال بازی و شیطونی است که این موضوع عکاسی از کودک نوپا را سخت تر از هر عکاسی می کند به همین دلیل در عکاسی از کودک نوپا باید چند نکته را در نظر داشت:

شناخت خلق و خوی کودک نوپا

عکاس باید سعی کند با درک صحیح روحیات کودک و صحبت با والدین خلق و خوی کودک را بدرستی بشناسد و با او هم بازی شود تا بهانه گیری های کودک حین عکاسی کمتر شود.

مدل های مختلف عکاسی از کودک نوپا

عکاس کودک نوپا باید ضمن در نظر گرفتن جثه کودک پوزیشن های مختلف را امنحان کند ولی نکته مهمی که باید رعایت شود اینست که از امر و نهی کردن های زیاد و پوزیشن های زیاد که سبب خستگی و بد خلقی کودک می شود دوری کنید.

با کودک هم سطح شوید

برای عکاسی بهترین ارتفاع هم سطح بودن با کودک است. عکاسی از بلا یا پایین به جذابیت عکس های هم سطح نیستند.

عکاسی از چهره کودک نوپا

یکی از بهترین حالات برای عکاسی از کودک، عکاسی از صورت می باشد چرا که عکاسی به این روش چهره معصوم کودک را بیشتر نمایش می دهد و کودک را زیباتر نشان می دهد.

عکس های تصادفی از کودک نوپا

تغییر سریع کودکان از نظر خلق خو به شما اجازه انتظار برای یک عکس عالی را نخواهد داد بنابراین باید پشت سر هم عکس بگیرید. اکثر مواقع از هر ۲۰ عکس گرفته شده از یک پوزیشن ۱ عکس عالی بدست می آید.

تنظیم نور در عکاسی از کودک نوپا

اکر حرکت های کودک زیاد است می توانید با باز گذاشتن دیافراگم اثر حرکت های او را در عکس از بین ببرید. بهترین نور برای عکاسی از کودک نور غیر مستقسم طبیعی است که حالت نرمی به پوست او می دهد.

 پس زمینه عکاسی

هر قدر زمینه عکاسی ساده تر باشد عکس کودک جلوه بیشتری دارد. زمینه های خیلی شلوغ و خیلی روشن از زیبایی عکس کودک می کاهد. بهترین رنگ ها برای زمینه عکاسی سفید بژ خاکستری روشن کرم و آبی آسمانی هستند.

حالت عادی و طبیعی در عکس از کودک نوپا

عکس های طبیعی که پوزیشن و حالت خاصی به کودک القا نشده است جذابیت بیشتری دارند. عکاسی از کودکان در حال بازی کردن خمیازه کشیدن غذاخوردن زیبایی عکس کودک را دو چندان می کند.لبخند کودکبرای بدست اوردن یک لبخند عالی از کودکان با شکلک ها و حرکات عجیب آن ها را نترسانید. کافی است مادر یا پدر با کودک حرف بزنند و توجه اورا به خود جلب کنند. ایجاد یک لبخند زیبا را به والدین محول کنید.

بهترین عکاسی از کودک نوپا 

هزینه عکاسی از کودک نوپا در کرج