آتلیه عکاسی نوزاد با لباس در کرج

آتلیه تخصصی نوزاد هیراد در کرج با داشتن فضای عاری از هرگونه آلودگی مختص عکاسی از نوزاد می باشد که با به کارگیری به روز ترین تجهیزات و عکاسانی خلاق و با حوصله در امر عکاسی از نوزاد دلبندتان همراه شما خواهیم بود،برای بازدید از فضای آتلیه و ثبت روز عکاسی نوزادتان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
 
09125658645     |    02634203981

آتلیه تخصصی عکاسی از نوزاد

بهترین زمان برای عکاسی بارداری از ماه هفتم به بعد میاشد. در آتلیه ی هیراد تعدادی حریر و لباس مخصوص عکاسی بارداری برای مادران موجود میباشد. سعی کنید ان دسته از لباسهایتان را به همراه خود بیاورید که شکم کاملا درون آن مشخص باشد(پیراهن، سارافن تنگ و یا پیراهن حریر بلند). پدر هم باید چندین رنگ مختلف پیراهن و تی شرت همراه خود داشته باشد. که در عکسهای دو نفره بتوان ست رنگی مناسبی بین پدر و مادر ایجاد کرد و همچنین حتما حتما کف کفشهای خود را کاملا شسته و کفش کاملا تمییز همراه خود بیاورید. کفش و چند دست از لباسهای سایز صفر نوزاد خود را حتما به همراه بیاورید. عکس سونوگرافی همراه خود داشته باشید.
 
آتلیه تخصصی عکاسی از نوزاد

بهترین آتلیه عکاسی نوزاد در کرج

عکس های نوزادی که امروزه ثبت و ضبط آن ها مورد توجه قرار گرفته است از زیبایی منحصر به فردی نیز برخودار هستند و سرشار از حس خاص و متفاوتی می باشند. اگر مایل به استفاده از خدمات آتلیه تخصصی نوزادی هستید این اطمینان را داشته باشید که سطح و کیفیت مدل عکس نوزاد در آتلیه عکاسی هیراد در بالاترین سطح ممکن است و در واقع عکس های نوزاد خود را در یکی از بهترین آتلیه نوزادی ایران خواهید گرفت . جهت اطمینان خاطر میتوانید با استودیو هیراد هماهنگ بفرمایید و به صورت حضوری نسبت به مشاهده ی عکس های نوزادی در استودیو تخصصی نوزاد اقدام فرمایید.