آتلیه کودک در فضای باز کرج

در هر سن و سالی استفاده از فضای باز برای تصویر برداری طبیعی و زیبا همواره مورد توجه افراد قرار دارد. زیرا نور طبیعی چهره در حالت طبیعی و شاداب‌تری را ایجاد می کند. همچنین در فضای باز و نور طبیعی پوست زیبا و ظریف‌تر به نظر می‌آید که این امر سبب می شود عکاسی در محیط باز، عکاس را از معضل‌های نور مصنوعی و درد سرهای عکاسی در محیط بسته خلاص کند یکی از چالش‌های عکس‌هایی که در فضای آتلیه از کودکان گرفته می‌شود، نور فلش است که به منظور ایجاد نور در عکس منتشر می‌شود.  بسیاری از کودکان با زدن فلش ترسیده پلک می‌زنند و یا حتی به گریه می‌افتند می ترسند و آرامش خود را از دست می دهند. اما عکاسی در فضای باز به دلیل وجود نور طبیعی چنین مشکلاتی را ایجاد نمی‌کند و می توان عکس های طبیعی زیادی در حالت های مختلف از ها گرفت برای تهیه عکس های زیبا از فرزندان لدبندتان با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.


 

عکاسی کودک در فضای باز

همانطور که می دانید فضای باز مناسب برای عکاسی کودک فضایی است که هیچ گونه از محدودیت برای جنب و جوش کودکان نداشته باشد و دارای آسمان آبی و نور ملایم باشد تا کودکان بتواند به راحتی مشغل بازی و شادی شوند تا بتوان از آن ها عکس های زیبا گرفت. کسانی که در تصویر برداری از کودکان فعالیت می کنند باید دارای صبر و حوصله بسیار بالایی در عکاسی این فرشتگان باشند. و بتوانند زمانی که کودکان مشغول بازی هستند از آن ها شکار لحظه ها کرده و عکسی طبیعی زیبا را ثبت کند آتیله عکس هیراد همواره در کنار شما عزیزران می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

عکاسی کودکان 

 یکی از مهم ترین نکات در عکاسی از کودکان این است که عکاسی کودک در کنار همه جذابیت‌های که دارد، به دلیل غیر قابل کنترل بودن کودک، سخت‌ترین بخش کار عکاسی می‌باشد زیرا کودکان نیاز به بازی دارند و در فضای باز کنترل ان ها کار دشواری می باشد. کودکان در چنین شرایطی توجه چندانی به عکاس نکرده. حتی برخی از کودکان دقیقا خلاف آن چیزی که عکاس و والدین او می‌گویند رفتار می‌کند. به همین دلیل گرفتن عکس‌هایی زیبا و حرفه‌ای از کودکان، مهمترین و اساسی‌ترین نکته جلب توجه و نظر کودک است. به همین دلیل در عکاسی نیازمند تیمی حرفه ای هستیم تا بتوانند در هر شرایطی از کودکان زیبایی شما تصویر برداری کنند.
نکته دیگری که وجود دارد برای ثبت تصاویر زیبا از کودک انتخاب محیط مناسب می باشد.توصیه مجموعه حرفه ای هیراد به شما این می باشد که از محیط استودیویی پرتره داخلی جهت گرفت تصاویر از کودکان چندان توصیه نمی‌شود. زیرا اکثر کودکان از این محیط ها می ترسند استرس می گیرند و غالب شدن ترس بر چهره آن‌ها اثرات نامطلوبی بر روی عکس کودک خواهد گذاشت.به همین دلیل عکاسی فضای باز کودکان را  سرگرم بازی می کند و سبب می شود تا عکس های طبیعی و زیادی بتوان از آن ها ثبت نمود. 
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*