آتلیه کودک هیراد

از توجه و علاقه شما به آتلیه تخصصی کودک هیراد سپاسگزاریم . عکاسی کودک علاوه بر داشتن سطح حرفه ای و خلاقیت عکاس، نیاز به صبر و حوصله، محیطی آرام و کودکانه و تجهیزات عکاسی و نورپردازی حرفه ای دارد. ما در آتلیه کودک هیراد سعی را بر آن داشته ایم تا علاوه بر عکسبرداری حرفه ای آتلیه را از لحاظ دکور و روشنایی تجهیز کرده و دکور آتلیه را مناسب سلیقه و نیاز مشتریان خود قرار دهیم.
برای دیدن تمامی عکس های گالری کودک آتلیه عکاسی هیراد کلیک کنید. 
آتلیه کودک هیراد

آتلیه تخصصی کودک

ما تمام امکانات را در آتلیه تخصصی هیراد برای راحتی و حتی خواب و بازی فرزند دلبند شما تدارک دیده ایم. هدف ما ارائه یک تجربه عکاسی بی نظیر و بی بدیل می باشد . با فراهم کردن شرایط مناسب عکاسی فرزند شما می تواند به راحتی استراحت کرده و یا به بازی مشغول باشد و  و برای عکسبرداری آمادگی لازم را داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از قسمت های متنوع و مختلف وب سایت آتلیه هیراد دیدن فرمائید و برای رزرو روز عکسبرداری با شماره های ذیل تماس بگیرید.

شماره تلفن آتلیه عکاسی هیراد 


09125658645     |    02634203981


آتلیه تخصصی کودک

ما در خدمات عکاسی در  آتلیه هیراد بهترین شرایط را برای ثبت لحظات شیرین و خاطرات به یاد ماندنی از کودک شما فراهم خواهیم کرد.
عکاسی از کودک شما در آتلیه هیراد با توجه به سلیقه شما متفاوت خواهد بود. آتلیه هیراد عکسبرداری از کودک شما را علاوه بر آتلیه در فضای باز نیز انجام می دهد.  مبنای کار عکاسی هیراد بر عکاسی کودک بنیان شده است. ما با تسلط به شیوه های عکاسی و تکنیک های آن تا به امروز توانسته ایم گام هایی در عکاسی کودک ایرانی برداشته و رضایت بسیاری از خانواده های محترم را جلب کنیم. دکورهای متنوع و کار مبتنی بر اصول کلاسیک و به دور از زرق و برق های فتوشاپی آن چیزی است که ما رعایت می کنیم.
تیم حرفه ای ما مد نظر دارد که کودک چه رفتارهایی را می پسندد و می دانیم که چگونه با او دوست شویم. ابزارهای حرفه ای در آتلیه هیراد کمک شایانی به چنین اهدافی می کنند و ما در کنار شما بهترین لحظات را ثبت خواهیم کرد.
 آتلیه تخصصی کودک     آتلیه کودک در کرج     آتلیه تخصصی کودک در کرج

عکاسی کودک

همانطور که می دانید طبق گفته روانشناس ها 7 سال اول زندگی سرنوشت سازترین دوران زندگی انسان می باشد، پس باید کودکان در محیطی توام با آرامش و عشق و همراه با تجربیات مثبت و آموزنده قرار گیرند تا آینده خود را به بهترین شکل ممکن بوجود آورند.
امید است آتلیه عکاسی هیراد با کمک شما والدین عزیز و رعایت اصول عکاسی کودک و عکاسی نوزاد بتوانیم تجربه مفید و لذت بخشی از عکاسی را در ذهن حساس کودکان ایجاد کنیم.

 

آتلیه کودک هیراد در کرج