عکاسی از کودک در منزل | آتلیه هیراد در کرج

عکاسی از کودک در تمامی سنین با توجه سرعت رشد بچه ها بسیار لذت بخش و مهم است؛ چرا که کودکان خیلی زود بزرگ و جوان می شوند و بهترین راه برای ماندگار کردن روزهای شیرین کودکی فرزندان، عکاسی از آنها و ماندگار کردن این تصاویر به کمک دوربین عکاسی است.
بسیاری از والدین، برای عکاسی از نوزاد و کودک خود به آتلیه عکاسی مراجعه می کنند. رفتن به یک آتلیه عکاسی حرفه ای نوزاد و گرفتن عکس های زیبا از فرزند دلبندتان بسیار عالی است؛ اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که شما می توانید در منزل خود نیز از کودکتان عکس بگیرید. بردن کودکان به آتلیه عکاسی با مشکلاتی از قبیل خستگی کودک و کلافگی او همراه است، در حالی که این مشکلات در عکاسی از کودک در منزل وجود ندارد.
  برای رزرو وقت ، می توانید با یکی از شماره ها تماس حاصل فرمایید :     تلفن :  09125658645     |    02634203981

عکاسی از کودک در منزل    آتلیه هیراد در کرج

عکاسی از کودک در منزل این امکان را فراهم می کند که در خانه خودتان و در اتاق کودکتان از او عکس بگیرید. برای این کار به شما توصیه می کنیم که به یک آتلیه عکاسی حرفه ای مراجعه کنید و از آنها بخواهید برای عکاسی از کودک به منزل شما بیایند و این کار را برای شما انجام بدهند.
بسیاری از بچه ها، از حضور در یک فضای جدید و برخورد با انسانهای جدید، احساس غریبی می کنند و راحت نیستند. معمولا زمان و انرژی زیادی باید صرف شود تا کودک با فضای آتلیه عکاسی خو بگیرد و با عکاس ها صمیمی شود. بسیاری از والدین این مشکلات را در هنگام مراجعه به آتلیه عکاسی کودک تجربه کرده اند. در هنگام عکاسی از کودک در منزل، دیگر مشکلات این چنینی وجود ندارد و کودک خیلی راحت برای عکس گرفتن آماده خواهد شد.

عکاسی از کودک در اتلیه یا در منزل؟

گاهی اوقات برای عکاسی از کودک در آتلیه آماده می شوید؛ اما کودک در آن روز حال و حوصله ندارد؛ در نتیجه باید زمان عکاسی را به روز دیگری موکول کنید. فضای خانه، فضای آرامش بخش تری است و کودکان در آن، احساس استرس و اضطراب را ندارند. در نتیجه عکاسی از کودک در منزل، یکی از گزینه های مناسب برای داشتن عکس های فوق العاده و زیبا است.

با انتخاب خدمات عکاسی از کودک در منزل، می توان در کنار اعضای خانواده از کودک عکس های زیبایی گرفت. اتاق مخصوص کودک، از جمله آرامش بخش ترین مکان ها برای کودک است که در آن می توان عکس هایی منحصر به فرد گرفت. عکاسان حرفه ای و با تجربه در چنین شرایطی از تخت خواب کودک، اسباب بازی های او و قالب عکس های داخل اتاقش عکسهایی زیبا خواهند گرفت.

مزایای عکاسی از کودک در منزل :

از جمله مزایای عکاسی از کودک در خانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  1. در هزینه رفت و آمد میان خانه و آتلیه عکاسی صرفه جویی می شود.
  2. هم مادر و هم کودک، احساس خستگی کمتری خواهند داشت.
  3. کودک در خانه خود احساس راحتی می کند و میزان بداخلاقی و کلافگی او بسیار کمتر می شود.
  4. می توان در منزل، از کودک به همراه پدر و مادر و خواهر و برادرهای کودک عکس های زیبا گرفت.
  5. رفتار کودک در منزل طبیعی تر است، زیرا احساس آرامش بیشتری خواهد داشت.
  6. عکس هایی که در منزل از کودکان گرفته می شود، نسبت به عکس های آتلیه ای شاداب تر است.
  7. امکان تعویض لباس کودک در خانه، بیشتر فراهم است و می تواند عکس های زیادی با لباس های متنوع داشته باشد.
  8. در عکاسی از کودک در منزل می توان دکورهای جالبی ساخت و سپس از کودک عکس گرفت.
  9. امکان بازی کردن و سرگرم کردن کودک در خانه بیشتر فراهم است.
  10. امکان استراحت کردن کودک و سایر افراد در منزل بیشتر فراهم است.
به همین دلیل است که عکاسی از کودک در خانه را به شما پیشنهاد می کنیم. بسیاری از پدرها و مادرها، بعد از استفاده از خدمات عکاسی از کودک در منزل، اعلام کرده اند که احساس راحتی بیشتری داشته اند و همانطور که می دانید حس خوب، یکی از عناصر عکسهای خوب است.
 

خدمات عکاسی از کودک در منزل را از آتلیه هیراد دریافت کنید

شاید به دنبال آتلیه ای باشید که خدمات عکاسی از کودک در منزل را ارائه دهد. به شما توصیه می کنیم که برای این کار به آتلیه های عکاسی حرفه ای اعتماد کنید که سابقه عکاسی از نوزاد و کودک را داشته باشند. شما می توانید قبل از انتخاب قطعی آتلیه عکاسی، به دفتر یا آتلیه مورد نظر بروید و از آنها بخواهید نمونه کارهای خود را به شما معرفی کنند. در هنگام بازدید نمونه کارها، به کیفیت تصاویر گرفته شده، نور عکس ها و ژست های کودک توجه داشته باشید.

آتلیه عکاسی هیراد، یکی از باسابقه ترین و حرفه ای ترین آتلیه عکاسی کودک در کرج است.


آتلیه هیراد، آماده ارائه خدمات عکاسی کودک در منزل است. شما والدین عزیز می توانید به کمک عکاسان آتلیه هیراد، در خانه خود از کودکتان عکس هایی زیبا داشته باشید. این آتلیه حرفه ای و با تجربه، با دوربین های پیشرفته و امکانات فوق العاده می تواند عکس هایی با کیفیت و بسیار زیبا از کودکان شما بگیرد.
گروه عکاسی آتلیه هیراد، آمادگی حضور پیدا کردن در منزل شما را دارد. در هر جای تهران یا کرج هستید، می توانید از خدمات عکاسی از کودک در منزل بهره مند شوید. از شما می خواهیم به آتلیه هیراد اعتماد کنید و از خدمات عکاسی این مجموعه استفاده کنید. ما می توانیم از فرزند دلبند و شیرین شما، عکس هایی بسیار زیبا بگیریم. برای این کار می توانید ژستهای موردعلاقه خود را به ما اعلام کنید تا ما طبق سلیقه شما از فرزندتان عکس بگیریم.

قیمت پکیج های عکاسی هیراد ( آتلیه کودک در کرج )، بسیار منطقی و ارزان است و نیازی به پرداخت هزینه های زیاد نیست. هدف ما، کمک به پدر و مادرهای عزیز برای ثبت خاطرات کودکی فرزندشان است و در این راه از نظر مالی به آنها هیچ فشاری نخواهیم آورد. برای رزرو عکاسی از کودک در منزل می توانید با شماره تلفن  09125658645  تماس بگیرید. 
 

آتلیه عکاسی هیراد   عکس دست و پای نوزاد