عکس تولد

کودکان به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه با خودتان خواهید دید. به همین علت عکاسی و ثبت لحظات رشد کودک به ویژه عکاسی تولد از اهمیت خاصی برخوردار است.کودکان سرشار از شادی و انرژی‌اند به ویژه به مناسبت تولدشان. سعی کنید جلسه‌ی عکاسی تولد را چند روز قبل یا چند روز بعد از روز جشن تولد رزرو کنید تا هم کودک و هم خودتان برای مراسم تولد انرژی کافی داشته باشید. سعی کنید کیک کودک را متناسب با علایق و روحیات یک سال گذشته‌ی کودک انتخاب کنید. علاوه بر این تلاش کنید کمی خلاق باشید. کیک تولد لزوما نباید یک کیک عروسکی صورتی یا آبی باشد. گزینه‌های جدید را امتحان کنید. چند عدد کاپ کیک هم می‌تواند گزینه‌ی بسیار خوبی برای کیک تولد باشد.

عکاسی کودک در کرج


شماره تلفن عکاسی هیراد :

09125658645     |    02634203981

عکاسی تولد کودک

بادکنک‌های گاز هلیوم می‌تواند مکمل بسیار خوبی برای شادکردن فضای عکس و همینطور به هیجان آوردن کودک موقع عکاسی باشد. در صورتیکه امکانش را دارید سعی کنید بادکنک‌هایی با تم رنگی هماهنگ با کیک و لباس کودک تهیه نمایید. این بادکنک‌ها را می‌توانید از قنادی‌ها، فروشگاه‌های فروش لوازم تولد و میهمانی، فروشگاه‌های عرضه کننده ظروف یکبارمصرف و برخی اسباب‌بازی فروشی‌ها پیدا کنید.

 عکاسی تولد

عکاسی حرفه ای تولد

همچنین به‌جای تعدادی بادکنک رنگی، جایگزین کردن یک بادکنک نشانگر عدد سن کودک هم می‌تواند مکمل بسیار خوبی صحنه‌ی تولد باشد. شمع را فراموش نکنید. حتی اگر دوست ندارید شمع عدد تولد را روی کیک بگذارید، تعدادی شمع تکی برای روی کیک تهیه کنید، زیرا شات مربوط به فوت‌کردن شمع‌ها از مهمترین و زیباترین شات‌های مربوط به عکاسی تولد است. سعی کنید علاوه بر ثبت تعدادی عکس از خود کودک و ادوات تولدش، تعدادی عکس خانوادگی به همراه پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگ‌ها هم ثبت کنید.
کنار هم گذاشتن این عکس‌ها بعد از گذشت سال‌ها برای همه‌ی اهالی خانواده خالی از لطف نیست. جشن تولد ها همیشه یکی از شاد ترین و شیرین ترین خاطرات دوران کودکی است که تنها با فیلمبرداری و عکسبرداری میتوان لحظات شیرین و جذابش را ثبت و ماندگار کرد .
برای دیدن تمامی عکس های گالری کودک آتلیه عکاسی هیراد کلیک کنید.

          عکاسی تولد کودک            عکاسی تولد کودک

عکاسی روز تولد

 در آینده که فرزندتان بزرگ و بالغ میشوند میتوانید با نشان دادن آلبوم  کودکی شان به آنها خاطرات خوب گذشته رو برایشان مرور کنید . اما مسئله ای که وجود دارد این است که اصولا والدین در گرفتن عکس های کودکانشان کمی وسواس به خرج میدهند و میخواهند همیشه عکس فرزندانشان بهترین باشد . ولی این کار کار سختی است مخصوصا اگر تخصصی در زمینه عکاسی کودک نداشته باشید . پس تنها گزینه ی ممکن برای شما رفتن به آتلیه کودک است و چه آتلیه ی بهتر از آتلیه عکاسی کودک هیراد واقع در کرج با حرفه ای ترین گروه عکاسی و به روزترین دکور و زیباترین عکس های مناسبتی .

عکاسی تولد کودک

گرفتن عکس کودک در جشن تولد نیازمند ذوق و سلیقه و هنر است که خب هرکسی از این نعمت برخورددار نیست پس اکثر مادر پدرها تصمیم میگیرند این وظیفه را به عهده ی عکاسان حرفه ای کودک بگذارند و اجازه دهند آنها همه چیز را مدیریت کنند .
ما در آتلیه عکس هیراد به شما کمک میکنیم تا کنار فرزندتان بهترین جشن تولد را داشته و زیباترین عکس ها را به یادگار داشته باشید در آتلیه عکاسی هیراد تمام لوازم مورد نیاز تولد و تمامی امکانات برای هرچه بهتر برگزار شدن تولد کودک دلبندتان مهیا است ما با تیم حرفه ای خود در عکاسی هیراد با صبر و حوصله آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

عکاسی تولد در منزل

عکاسی تولد در فضای باز

عکاسی بارداری در کرج