بهترین آتلیه کرج

برای پیدا کردن بهترین آتلیه در کرج می توانید آتلیه عکاسی هیراد را جستجو کرده و با مشاهده تمامی نمونه کارها در گالری این مجموعه و پس از انتخاب این آتلیه جهت ثبت عکس هایتان با ما تماس گرفته و درباره شرایط مراجعه به آتلیه و رزرو وقت برای عکس های بارداری ، نوزادی و کودک در انواع تم ها و نیز عکسبرداری در تمامی مناسبت ها و در فضای باز از کودکان شما با بالاترین کیفیت و بهترین خدمات بهره مند شوید .

عکاسی نوزاد 

در ابتدا لازم است توجه داشته باشید در عکاسی تخصصی از نوزاد، به کودک نهایتاً زیر یک ماه نوزاد اطلاق میشود. بهترین زمان برای عکاسی نوزاد، فاصله ۴ روزگی تا نهایتا ۱۴ روزگی نوزادان عزیز می باشد. البته این به این معنی نیست که بعد از ۱۴ روزگی امکان عکاسی از نوزادان وجود ندارد. بلکه با توجه به اینکه نوزاد هنوز فرم پذیری و انعطاف قبل از تولد خود را در این بازده ی زمانی حفظ کرده است و همراهی بسیار مناسبی را در زمان عکاسی با ما خواهد داشت. این مسئله هم باعث راحتی نوزاد میشود و هم سرعت عکاسی با توجه به توان نوزاد بالاتر خواهد رفت. همچنین شروع دل دردهای کولیکی و تمایل نوزاد به حرکات کششی بعد از ۱۴ روزگی، منطق این زمان را بیشتر خواهد کرد. ولی وزن نوزاد و شرایط خاص هر نوزاد در متغیر بودن این زمان بسیار تاثیر گذار خواهد بود. البته بهترین زمان عکاسی با روند رشد و مشخصه های زمان تولد نیز بی ارتباط نمی باشد. وزن نوزاد در زمان تولد، زود بدنیا آمدن نوزاد و در نهایت وزن گیری نوزاد از مواردی است که در عکاسی به آن باید توجه شود. 

برای مشاهده تمامی عکس های گالری کودک آتلیه هیراد کلیک کنید.

بهترین آتلیه کرج  بهترین آتلیه کرج

 

عکاسی در فضای باز 

عکاسی در فضای باز و طبیعت، قطعا حال و هوای متفاوت و خاص خود را دارد و با توجه به ایجاد نشاط و راحتی و سرزندگی بیشتر برای کودکان اجازه عکسبرداری شاد و مفرح و همچنین عکاسی در سبک Real  را به عکاس میدهد.
آتلیه هیراد این امکان را در زمان هایی از سال که با توجه به شرایط آب و هوایی زمان مناسبی برای عکسبرداری میباشد ، فراهم نموده است. همچنین این امکان برای عکسبرداری در منزل کودک نیز مهیا میباشد . عکاسی منزل به علت سهولت و راحتی بیشتر برای والدین و همینطور تطبیق پذیری کودک با محیط و حس آرامش  بیشتر، دارای محسنات مخصوص به خود میباشد.
بهترین آتلیه کرج بهترین آتلیه کرج

عکاسی بارداری 

عکاسی دوران بارداری جهت ثبت یکی از زیباترین و نابترین دوران زندگیست . حس خالص و ناب مادر شدن، حسی است که یادآوری خاطراتش، از دریچه یک قاب عکس فضای ذهن را دوباره عطرآگین می کند. در عکاسی دوران بارداری سعی و تلاشمان بر این است که خاص بودن و احساس متفاوت این دوران عاشقی را به تصویر کشیده و حس پاکی و عشق مادرانه را تبدیل به خاطره ای ماندگار کنیم. بهترین زمان برای عکاسی این دوره انتهای ماه هفت و ابتدای ماه هشتم می باشد از این جهت که هم از نظر فرم بدن مادر در شرایط مطلوب قرار دارد و هم از نظر زمانی فاصله خوبی تا زمان تولد نوزاد باقیست.
 
بهترین آتلیه کرج   بهترین آتلیه کرج

جهت ایجاد تنوع و متناسب سازی لباس برای عکاسی این دوران ، آتلیه هیراد علاوه بر راهنمایی مادران گرامی جهت انتخاب نوع پوشش و آرایش و هارمونی لباس ها با همسر، چند نوع لباس و پارچه مورد نیاز را در آتلیه تهیه نموده تا بتوانید عکس هایی خاص را در این آتلیه ثبت کرده و به یادگار نگه دارید.

بهترین آتلیه بارداری در کرج

بارداری یک دوره ی بسیار مهم برای هر مادر و پدر و فرزندشان است و بسیاری از خانواده ها تمایل دارند که خاطرات این روزهای خاص را با عکس به ثبت برسانند.
و مطمئناً هر شخصی تمایل دارد که برای عکاسی در این زمان به بهترین آتلیه در شهر خود مراجعه کند چرا که در این صورت با توجه به شرایط سخت بارداری ماهر بودن کادر آتلیه سبب تسریع انجام کار و راحتی مادر خواهد بود همچنین با خلاقیت در عکاسی به شما عکس هایی منحصر به فرد و خاص تحویل خواهد داد .
آتلیه هیراد با د اشتن کادری مجرب و تجهیزات و دوربین های با کیفیت لحظات زیبای شما را به بهترین نحو ثبت می نماید و بهترین آتلیه بارداری در کرج است.
همچنین قیمت های تعیین شده برای خدمات آتلیه هیراد با توجه به سطح کیفی کار که بسیار بالا و یونیک است کاملاً از نظر اقتصادی توجیه شده و مقرون به صرفه برای شما تمام خواهد شد. 
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات عکاسی بارداری و دیگر خدمات آتلیه هیراد می توانید با شماره های تماس موجود در سایت تماس حاصل نمایید و یا برای دیدن نمونه کارهای عکاسی بارداری هیراد به آدرس آتلیه در جهانشهر کرج مراجعه نمایید.

بهترین آتلیه کودک در کرج

عکاسی از کودکان به تخصصی بسیار بیشتر از عکاسی بزرگسال نیاز دارد چرا که کودکان اکثراً درکی از اهمیت عکاسی ندارند و با توجه به روحیات و شرایط جسمی که دارند زودتر خسته می شوند در نتیجه عکاس کودک باید بتواند  با مهارت خود روند عکاسی را برای کودک جذاب و دلپذیر کند در این صورت کودک نه تنها خسته نخواهد شد بلکه از عکاسی لذت خواهد برد و تأثیر این موضوع در خروجی نهایی عکاسی کاملاً مشهود خواهد بود.
آتلیه هیراد از تخصصی ترین آتلیه ها در زمینه ارائه خدمات عکاسی کودک در کرج است که با کادری مجرب و تجهیزات و دوربین هایی با کیفیت آماده ی ثبت لحظات زیبای شما و فرزند دلبندتان است.
امکان عکاسی از کودک شما هم در فضای باز و هم در آتلیه هیراد فراهم است به این صورت که برای عکاسی فضای باز لوکیشن های بسیار خاص و برای عکاسی در محیط آتلیه دکور های بسیار شیک و زیبایی مناسب کودکان موجود است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های آتلیه هیراد تماس حاصل نمایید و یا به صورت حضوری به آدرس ما مراجعه کنید.

بهترین آتلیه عروسی کرج

آتلیه هیراد علاوه بر عکاسی بارداری و نوزاد برای ثبت لحظات زوج های جوان در مراسم عروسی هم خدمات ارائه می دهد و شما می توانید در مهمترین روز خود به تیم هیراد برای ثبت لحظاتتان اعتماد کنید.
در صورت تمایل می توانید به محل آتلیه هیراد در جهنشهر کرج مراجعه نمایید تا از نمونه کارهای هیراد دیدن نمایید.
برای ثبت لحظات شما به بهترین نحو علاوه بر تجهیزات و دوربین های با کیفیت و به روز نیاز است که آتلیه خلاقیت و هنر به خرج دهد و در این مورد آتلیه هیراد با تیمی حرفه ای و کادری مجرب آماده ی خدمت رسانی به شما زوج های خوشبخت می باشد.