بهترین آتلیه کرج

برای پیدا کردن بهترین آتلیه در کرج می توانید آتلیه عکاسی هیراد را جستجو کرده و با مشاهده تمامی نمونه کارها در گالری این مجموعه و پس از انتخاب این آتلیه جهت ثبت عکس هایتان با ما تماس گرفته و درباره شرایط مراجعه به آتلیه و رزرو وقت برای عکس های بارداری ، نوزادی و کودک در انواع تم ها و نیز عکسبرداری در تمامی مناسبت ها و در فضای باز از کودکان شما با بالاترین کیفیت و بهترین خدمات بهره مند شوید .

بهترین آتلیه کودک در کرج

شماره تلفن آتلیه عکاسی هیراد 

09125658645     |    02634203981

عکاسی نوزاد 

در ابتدا لازم است توجه داشته باشید در عکاسی تخصصی از نوزاد، به کودک نهایتاً زیر یک ماه نوزاد اطلاق میشود. بهترین زمان برای عکاسی نوزاد، فاصله ۴ روزگی تا نهایتا ۱۴ روزگی نوزادان عزیز می باشد. البته این به این معنی نیست که بعد از ۱۴ روزگی امکان عکاسی از نوزادان وجود ندارد. بلکه با توجه به اینکه نوزاد هنوز فرم پذیری و انعطاف قبل از تولد خود را در این بازده ی زمانی حفظ کرده است و همراهی بسیار مناسبی را در زمان عکاسی با ما خواهد داشت. این مسئله هم باعث راحتی نوزاد میشود و هم سرعت عکاسی با توجه به توان نوزاد بالاتر خواهد رفت. همچنین شروع دل دردهای کولیکی و تمایل نوزاد به حرکات کششی بعد از ۱۴ روزگی، منطق این زمان را بیشتر خواهد کرد. ولی وزن نوزاد و شرایط خاص هر نوزاد در متغیر بودن این زمان بسیار تاثیر گذار خواهد بود. البته بهترین زمان عکاسی با روند رشد و مشخصه های زمان تولد نیز بی ارتباط نمی باشد. وزن نوزاد در زمان تولد، زود بدنیا آمدن نوزاد و در نهایت وزن گیری نوزاد از مواردی است که در عکاسی به آن باید توجه شود. 

برای مشاهده تمامی عکس های گالری کودک آتلیه هیراد کلیک کنید.

بهترین آتلیه کرج  آتلیه تخصصی در کرج

 

عکاسی در فضای باز 

عکاسی در فضای باز و طبیعت، قطعا حال و هوای متفاوت و خاص خود را دارد و با توجه به ایجاد نشاط و راحتی و سرزندگی بیشتر برای کودکان اجازه عکسبرداری شاد و مفرح و همچنین عکاسی در سبک Real  را به عکاس میدهد.
آتلیه هیراد این امکان را در زمان هایی از سال که با توجه به شرایط آب و هوایی زمان مناسبی برای عکسبرداری میباشد ، فراهم نموده است. همچنین این امکان برای عکسبرداری در منزل کودک نیز مهیا میباشد . عکاسی منزل به علت سهولت و راحتی بیشتر برای والدین و همینطور تطبیق پذیری کودک با محیط و حس آرامش  بیشتر، دارای محسنات مخصوص به خود میباشد.
بهترین آتلیه کودک در کرج عکاسی هیراد

عکاسی بارداری 

عکاسی دوران بارداری جهت ثبت یکی از زیباترین و نابترین دوران زندگیست . حس خالص و ناب مادر شدن، حسی است که یادآوری خاطراتش، از دریچه یک قاب عکس فضای ذهن را دوباره عطرآگین می کند. در عکاسی دوران بارداری سعی و تلاشمان بر این است که خاص بودن و احساس متفاوت این دوران عاشقی را به تصویر کشیده و حس پاکی و عشق مادرانه را تبدیل به خاطره ای ماندگار کنیم. بهترین زمان برای عکاسی این دوره انتهای ماه هفت و ابتدای ماه هشتم می باشد از این جهت که هم از نظر فرم بدن مادر در شرایط مطلوب قرار دارد و هم از نظر زمانی فاصله خوبی تا زمان تولد نوزاد باقیست.
 
 بهترین آتلیه بارداری در کرج   آتلیه بارداری در کرج

جهت ایجاد تنوع و متناسب سازی لباس برای عکاسی این دوران ، آتلیه هیراد علاوه بر راهنمایی مادران گرامی جهت انتخاب نوع پوشش و آرایش و هارمونی لباس ها با همسر، چند نوع لباس و پارچه مورد نیاز را در آتلیه تهیه نموده تا بتوانید عکس هایی خاص را در این آتلیه ثبت کرده و به یادگار نگه دارید.


شماره آتلیه کودک هیراد : 09125658645     |    02634203981
 

بهترین آتلیه بارداری در کرج

 آتلیه کودک در کرج

آتلیه عکاسی تخصصی هیراد