آتلیه کودک هیراد – معرفی یکی از بهترین آتلیه کودک های کرج

آتلیه کودک هیراد

آتلیه عکاسی هیراد در بخش های مختلفی مثل آتلیه کودک ، آتلیه عروس و داماد ، خدمات فیلمبرداری عروسی ، عکس اسپرت و … فعالیت های زیادی دارد. بخش عمده فعالیت استدیو هیراد در زمینه  آتلیه کودک است . عکاسی از کودک دارای فنون خاص خود است و می بایست قبل از انجام عکاسی با کودک ارتباط موثری ایجاد گردد . اگر عکاسان بلد نباشند تا با کودکان ارتباط برقرار کنند مسلما موفق به انداختن عکس های مناسب از کودک نیز نمی شوند .  عکاسی کودک هیراد با پرسنل و عکاسان مجرب و آموزش دیده در تلاش است تا بهترین لحظات را از کودکان شما برای ثبت در خاطرات به تصویر بکشند . بارها دیده ایم که یک عکس زیبا به خوبی خاطرات خوشی را برای ما بازسازی کرده است و حتی بهتر از یک فیلم تمام خاطرات را برای ما تداعی کرده است.

آتلیه کودک هیراد  معرفی یکی از بهترین آتلیه کودک های کرج   بهترین آتلیه کودک در کرج

بخشی از خدمات آتلیه کودک هیراد

عکاسی از فرزندان در چند بخش صورت می گیرد :
بخش اول عکاسی بارداری که در آن پیش از تولد کودک در دوران بارداری عکس های گرفته می شود که حال و هوای خودش را دارد.

آتلیه کودک در کرج

بخش دوم عکاسی نوزاد است که در آن غنچه دلبند شما در دوران مختلف گاها هفتگی ، ماهی و یا سالیانه مورد عکاسی قرار می گیرد تا از لحظه به لحظه کودک خود تصاویری را ثبت کرده باشید.

آتلیه هیراد در کرج   آتلیه کودک هیراد

بخش سوم هم مربوط به دوران کودکی فرزند و از 3 سالگی به بعد می باشد که حال و هوای رشد کودک بسته به سن و سال تغییرات زیادی می کند . این بخش ها همگی در آتلیه کودک هیراد پوشش داده می شود تا شما بتوانید از لحظه لحظه رشد فرزندانتان عکسی به یادگار داشته باشید.
 
عکاسی کودک هیراد

لوکیشن های موجود 
آتلیه کودک هیراد با داشتن لوکیشن های متفاوت و مناسبتی سعی کرده تا تمامی مناسبت ها را پوشش دهد تا شما به فراخور نیاز و تمایلات بتوانید از این اتلیه کودک استفاده نمایید.

لوکیشن جشن تولد

شامل کیک تولد ، عدد برای نمایش سن و تزیینات مرتبط با تولد که شما می توانید در زمان تولد فرزندتان از این فضای زیبا استفاده نمایید.
لوکیشن جشن تولد

لوکیشن مناسبتی برای جشن دندانی نوزاد دلبندتان

ثبت خاطر رشد اولین دندان در کودک دلبندتان در محیط زیبا به همراه وسایل جشن دندونی نوگل شکفته شما
لوکیشن جشن دندانی نوزاد

لوکیشن با تم زرد

که به عکس های شما جلوه خاصی می دهد و شما با استفاده از این فضا عکسی خاص و منحصر بفرد را برای خود به یادگار خواهید داشت.
لوکیشن با تم زرد

لوکیشن مناسبتی نوروز

که هر ساله در آتلیه کودک هیراد برای ثبت خاطرات شما مناسب با سال مورد نظر طراحی و ارائه می گردد.

لوکیشن مناسبتی یلدا

که همه ساله در روزهای پایانی فصل پاییز برای ثبت خاطرانگیزترین شب سال از کودک شما دایر می گردد.

لوکیشن مناسبتی یلدا
 

لوکیشن مناسبتی کریسمس

که در اوایل دی ماه برپا شده و منتظر گرمای وجود شما برای عکاسی از کودک دلبندتان است.

لوکیشن کریسمس
 

لوکیشن مناسبتی آغاز سال تحصیلی

که در روز های پایانی شهریور در انتظار ثبت خاطره فرزند دلبند شما از آغاز فصلی نو در زندگیشان است.

لوکیشن مناسبتی آغاز سال تحصیلی
 

لوکیشن های خاص از انیمیشن های مورد علاقه فرزند دلبند شما

که به فراخور زمان مورد تغییر قرار می گیرد.

لوکیشن فضای باز

که از شما و کودک دلبندتان برای حضور در یک باغ شیک و مجلل دعوت می شود و در آن عکس های زیبا و فوق العاده از شما و فرزندتان ثبت می کنیم.

لوکیشن فضای باز


از دیگر خدمات ما برای شما عزیزان لباس شغل های مختلف مثل آتش نشانی ، پلیس و… است و می توانید در کنار این فضا ها از موتور سیکلت موجود در آتلیه کودک هیراد برای عکاسی استفاده کنید.

عکاسی خاص از کودک   عکاسی با موتور سیکلت

تجهیزات و امکانات آتلیه کودک هیراد

تجهیزات و لوازم عکاسی اتلیه کودک هیراد از بروزترین و بهترین لوازم و ادوات عکاسی است انتخاب بهترین دوربین ها و تجهیز با استفاده از بهترین لوازم نورپردازی محیطی را فراهم کرده تا با کیفیت ترین عکس ها را از شما و فرزنداتان دلبندتان بیاندازیم . در کنار بهترین لوازم عکاسی میبایست به فکر بهترین خدمات چاپ نیز باشیم که برای این امر با مجهز ترین لابراتور کرج قراردادی را منعقد کرده ایم که شما عزیزان بتوانید بهترین خدمات را دریافت کنید. فقط با حرفه ای ها کار می کنیم تا شما از کیفیت خدمات راضی باشید ، رضایت شما بالاترین سود برای مجموعه ماست.
میزان زمان عکاسی در هر نوبت بین یک تا دو ساعت بوده ( بسته به تعداد عکس درخواستی ) و شما می توانید در این میان لباس های کودک خود را تغییر داده و در لوکیشن های مختلف از او عکاسی شود . بهتر است در زمان رزرو نوبت با آتلیه هماهنگ کنید تا نکاتی بسته به سن فرزند دلبندتان به شما بگویند تا در زمان حضور در آتلیه کودک هیراد بتوانید بهترین عکس ها را  از کودک خود به یادگار ثبت نمایید . داشتن اقلامی مثل لباس های رنگارنگ ، چند دست کفش و جوراب ، اقلام تزیینی مثل عینک ، اسباب بازی ، پاپیون ، کلاه ، دستمال سر ، تل و یا هر وسیله ای که خودتان یا فرزندتان تمایل دارید در عکس ها باشد را به همراه داشته باشید .

آیا ورودی باید پرداخت کنید؟ 
برای رفاه حال شما عزیزان و این که بتوانید با راحتی بیشتری از خدمات ما استفاده کنید ، ما ورودی خود را برای آتلیه کودک حذف کرده ایم تا شما با خیال راحت اقدام به عکاسی و انتخاب عکس از بین موارد انداخته شده بکنید . ورودی برای عکاسی گاها بین 200 الی 300 هزار تومان هزینه دارد که ما برای رفاه بیشتر شما عزیزان این بخش را حذف کرده تا شما بنوانید عکس های بیشتری را برای خود چاپ کنید و از آن ها استفاده نمایید .

برای دیدن نمونه کارهای عکاسی کودک در کرج بر روی دکمه زیر کلیک کنید .
نمونه کار عکاسی کودک

برای دیدن نمونه کارهای عکاسی بارداری در کرج بر روی دکمه زیر کلیک کنید .
نمونه کار عکس بارداری

برای دیدن نمونه کارهای عکاسی نوزاد در کرج بر روی دکمه زیر کلیک کنید .
نمونه کار عکاسی نوزاد

تماس و رزرو وقت 
مجموعه آتلیه کودک هیراد با کادری مجرب پذیرای حضور شما عزیزان برای ثبت بهترین خاطرات شما می باشد . برای رزرو وقت و اطلاع از قیمت های آتلیه می توانید با شماره  09125658645     |    02634203981 تماس حاصل نمایید و یا از طریق صفحه تماس با ما اقدام به برقراری ارتباط نمایید.