بهترین آتلیه تخصصی کودک در کرج

عکاسی از کودک یکی از سخت ترین و دشوار ترین عکاسی های دنیاست. شما می توانید این وظیفه را به تیم حرفه ای عکاسی آتلیه هیراد بسپارید .  از آنجایی که آتلیه کودک تخصصی کمی در کرج وجود دارد ، آتلیه کودک هیراد مفتخر است با راه اندازی لوکیشن اختصاصی و جذاب در آتلیه و همکاری با باغ و عمارت های زیبا لحظات شیرینی از کودک شما را ثبت نماید . آتلیه عکاسی هیراد ، یکی از باسابقه ترین و حرفه ای ترینو بهترین آتلیه تخصصی کودک در کرج است.  این آتلیه حرفه ای و با تجربه، با دوربین های پیشرفته و امکانات فوق العاده می تواند عکس هایی با کیفیت و بسیار زیبا از کودکان شما بگیرد . پس در هرجایی از تهران و یا کرج هستید، می توانید از خدمات بی نظیر عکاسی از کودک  و نوزاد تیم هیراد بهره مند شوید.برای ثبت وقت عکاسی از کودک دلبندتان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.
 
09125658645   |    02634203981

آلبوم آتلیه تخصصی کودک هیراد

 

آتلیه تخصصی ارزان کودک

مبنای کار آتلیه هیراد بر عکاسی کودک بنیان شده است. ما با تسلط به شیوه های عکاسی و تکنیک های آن تا به امروز توانسته ایم گام هایی در عکاسی کودک ایرانی برداشته و رضایت بسیاری از خانواده های محترم را جلب کنیم. دکورهای متنوع و کار مبتنی بر اصول کلاسیک و به دور از زرق و برق های فتوشاپی. آن چیزی است که ما رعایت می کنیم. مد نظر داریم که کودک چه رفتارهایی را می پسندد و می دانیم که چگونه با او دوست شویم. ابزارهای حرفه ای کمک شایانی به چنین اهدافی می کنند.
آتلیه تخصصی ارزان کودک
 

قیمت آتلیه تخصصی کودک در کرج

عکاسی کودک و نوزاد ، یک فن و هنر مدرن به حساب می آید و ما این فن و هنر را با صرف هزینه،گذراندن دوره های تخصصی، صرف زمان و تجربه بسیار در زمینه عکاسی کودک و عکس نوزاد، فرا گرفته ایم و تخصص لازم را داریم. ما فراز و نشیب های بسیار را پیموده ایم و به توانایی و هنر خود ایمان داریم. ما از حمایت شما عزیزان، دوستداران سایت و مشتریانی که از سراسر ایران و نقاط برون مرزی، همچون همیشه تمایل دارید در اتلیه کودک هیراد از کودکانتان عکس بگیرید ، سپاسگزاریم.