عکاس متخصص کودک در کرج

عکاسی کودک یکی از مهم ترین و البته سخت ترین شاخه های عکاسی می باشد که عکاس باید هم در زمینه عکاسی تبهر زیادی داشته باشد و هم در زمینه روانشناسی اطلاعات کافی در باره برخورد با کودک داشته باشد و بتواند در کمال آرامش و صبوری با او ارتباط نزدیکی برقرار کند تا بتواند عکس هایی زیبا و دلربا را از او به یادگار ثبت کند. ما در مجموعه ی آتلیه کودک هیراد با داشتن کادری مجرب و کار آزموده به ثبت بهترین لحظات کودک شما می پردازیم با اعتماد به آتلیه هیراد هم از نظر قیمت عکاسی کودک در کرج خیالتان راحت باشد و هم از نظر کیفیت عکاسی کودک خود مطمعن باشید و تا سال ها از دیدن عکس های فرزند دلبندتان لذت ببرید. ما به شما بهترین ها را عرضه می کنیم چون لایق بهترین ها هستید.
گالری کودک آتلیه هیراد

09125658645     |     02634203981
 

بهترین عکاسی کودک در کرج

عکاسانی که در آتلیه عکاسی کودک هیراد مشغول به کار هستند، باید بتوانند رفتار کودک و حضور والدین را مدیریت کنند زیرا هرگونه رفتار اشتباهی از جانب والدین باعث هدر رفتن زحمات عکاس می‌ شود. گاهی اوقات پدر و مادر با دخالت های بی مورد در زمان نامناسب باعث خراب شدن یک عکس  که برای آن زحمت زیادی کشیده شده می شوند. پس تا حد ممکن به عکاس اجازه بدهید که آزادانه عمل کند.معمولاً کودکان زیر ۵ سال تا حد زیادی به مادر خود وابسته هستند؛ پس حضور شما در کنار کودکتان باعث آرامش خاطر او می شود و عکاس آتلیه عکاسی کودک می تواند آسوده‌تر کار خود را انجام دهد. ممکن است کودکان هنگام عکاسی نسبت به فلاش دوربین حساسیت نشان بدهند و دیگر مایل به ادامه عکاسی نباشند.
برای انتخاب بهترین عکاسی کودک در کرج باید به نکاتی مهم توجه فرمایید از جمله محیط آتلیه کودک،دوربین و تجهیزات آتلیه کودک،قیمت آتلیه کودک و همچنین عکاسان آتلیه و رفتار پرسنل باید دقت فراوان داشت ما در این مجموعه با رعایت نکات بهداشتی در خصوص ضدعفونی و تمیزی محیط آتلیه کودک برای عکاسی هرچه بهتر از کودک دلبند شما آماده ایم.
 
عکاسی کودک در کرج
 

ویژگی های یک آتلیه کودک مناسب

 
  • فضای صمیمی و آرامش دهنده آتلیه کودک موردی است که باید به آن توجه داشت. کودک باید خود را محیط آرامی احساس کند و هیچ گونه استرسی به او وارد نشود، در این صورت برای عکاسی همکاری خواهد کرد.
  • دیزاین آتلیه باید متناسب عکاسی از کودک باشد. استفاده از دکوراسیونی که به سن و سال کودک بخورد و استفاده از تجهیزات مناسب در این زمینه به گرفتن عکس های خوب کمک می کند.
  • شخصی که عکاسی از کودک را بر عهده دارد باید صبور باشد و در این زمینه آموزش دیده باشد. عکاس باید توانایی برقراری ارتباط با کودک را داشته باشد و بتواند باعث خنده و شادی کودک شود. ایجاد ارتباط بین کودک و عکاس سبب می شود کودک به حرف های او گوش دهد و عکس مناسبی از او گرفته شود.
  • نور مناسی در فضای آتلیه برقرار باشد، اگر نور کم باشد کودک ممکن است دچار خواب آلودگی شود، استفاده از نورهای مصنوعی باعث می شود بتوان نور فضای آتلیه را تنظیم کرد.
  •  تجهیزات متناسب با عکاسی کودک در آتلیه وجود داشته باشد. اسباب بازی، زمینه های مناسب برای عکاسی از کودک، لباس های مناسبتی و ... از مواردی هستند که در آتلیه کودک باید موجود باشد.
  •  تنظیم دمای فضای آتلیه موردی است که باید به آن توجه داشت تا کودک دچار بی قراری نشود.

آدرس بهترین آتلیه کودک در کرج

کرج، جهانشهر، بلوار مولانا، رو به روی نوردیدگان، مجتمع سروش، طبقه5 ،واحد503، آتلیه تخصصی کودک هیراد
 

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*