هزینه عکاسی کودک در کرج

ثبت عکس نوزاد در هر مرحله از رشدش بسیار جذاب و شیرین است و نشان دهنده ی روند تکامل و بزرگ شدن اوست. هر مادر و پدر خوش ذوقی می تواند با انواع ژست و تم ها از لحظه لحظه ی بزرگ شدن نوزادش و قابلیت های جدیدی که کسب می کند عکس های جذاب و دلربایی ثبت کند،ما در آتلیه تخصصی عکاسی نوزاد هیراد با کادری مجرب و خلاق و محیطی شاد و آروم فضایی جذاب را برای نوزاد شما فراهم آورده ایم تا عکس هایی دلربا و بی نظیر را از نوزاد شما ثبت و یادگار باقی بگذاریم.با اعتماد به کادر مجرب هیراد عکس های بی نظیر و جذاب از دوران نوزادی و کودکی دلبندتان ثبت کنید.
 
 
هزینه عکاسی کودک در کرج

قیمت عکاسی کودک در کرج

ما در آتلیه هیراد با تسلط به شیوه های عکاسی و تکنیک های آن تا به امروز توانسته ایم گام هایی در عکاسی کودک ایرانی برداشته و رضایت بسیاری از خانواده های محترم را جلب کنیم. دکورهای متنوع و کار مبتنی بر اصول کلاسیک و به دور از زرق و برق های فتوشاپی آن چیزی است که ما رعایت می کنیم.

آتلیه عکاسی کودک در کرج

تیم حرفه ای ما مد نظر دارد که کودک چه رفتارهایی را می پسندد و می دانیم که چگونه با او دوست شویم. ابزارهای حرفه ای در آتلیه هیراد کمک شایانی به چنین اهدافی می کنند و ما در کنار شما بهترین لحظات را ثبت خواهیم کرد. ما در آتلیه ی هیراد سعی بر این داریم که با کیفیت بالا و قیمتی مناسب باعث جلب رضایت پدر و مادر های عزیز سرزمینمان شویم .
 
قیمت عکاسی کودک در کرج

بهترین شرایط عکاسی از کودک

مناسب ترین زمان برای عکاسی از نوزاد بین ۵ تا ۱۴ روزگی است. در این دوران به علت نرم بودن بدن نوزاد، انعطاف آن نیز بالاتر بوده و شکل دهی به بدن راحت تر است. بهتر است عکاسی صبح ها و بعد از استحمام و شیر خوردن نوزاد انجام شود؛ به این علت  که بعد از حمام، نوزاد خوابیده و مسلما در خواب عکسهای زیباتری می‌توان ثبت کرد.

تجهیزات مورد نیاز عکاسی از کودک

یکی از شاخصه های مهمی که در عکاسی از نوزاد باید در نظر گرفت این است که از دوربینی بهره بگیرید که از سیستم اتوفوکوس دقیق و سریع در کنار سرعت شاتر بالا برخوردار باشد. به علاوه لنزی که به دوربین متصل می‌شود باید دیافراگم بازی داشته باشد تا بتوان آزادی عمل بیشتری در تنظیم عمق میدان و فوکوس بر روی قسمت‌های مختلف از سوژه داشت. همچنین با توجه به اینکه در عکاسی نوزادان به هیچ عنوان نباید از فلاش استفاده کنید زیرا تحقیقاتی تا به حال انجام شده که نشان می‌دهد استفاده از فلاش‌های رو دوربینی و فلاش‌های استودیویی پرقدرت، ممکن است تأثیرات کوتاه یا بلند مدتی را بر روی بینایی نوزاد بگذارد. جدا از این‌ ها زدن فلاش‌های پیاپی و مستقیم به کودک یا نوزاد برای او ابدا خوشایند نیست. باید دوربینی که انتخاب می کنید در ایزو های بالا عملکرد خوبی ( نویز کم ) را از خود نشان دهد.د وربین‌ های جدید امروزی اغلب عملکرد خوبی در حساسیت ایزوهای بالا دارند.
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*